Nesedia vám rifle na stenách či bokoch? Šikovná mamička ukázala perfektný trik, vďaka ktorému vám dokonale sadnú a budú krásne tvarovať postavu!

Je to skutočne záhada, no už sa s tým určite stretla každá žena – jedny a tie isté nohavice perfektne sedia na zadku – ale v oblasti stehien, kolien alebo lýtok sú príliš široké, alebo dokonca nepekne odstávajú.

Je to skutočne záhada, no už sa s tým určite stretla každá žena – jedny a tie isté nohavice perfektne sedia na zadku – ale v oblasti stehien, kolien alebo lýtok sú príliš široké, alebo dokonca nepekne odstávajú. Heather – šikovná mamička piatich detí si dokáže v živote poradiť hádam so všetkým a rifle nie sú žiadnou výnimkou. Ukáže vám najjednoduchší spôsob, ako docieliť, aby vám rifle dokonale sadli na všetkých partiách.

Ako na to?

Rifle si oblečte naopak. Len vtedy, keď ich máte priamo na tele viete perfektne určiť, kde treba ubrať a kde vám naopak pôvodný tvar vyhovuje.

Okolo bočnej línie si pomocou špendlíčkom naznačte, koľko látky je potrebné odobrať – niekedy budete potrebovať ubrať viac, niekde naopak menej – táto línia obkresľuje vaše stehná. Vďaka tomu, že presne kopíruje vašu postavu, budete vyzerať v nohaviciach lepšie, akoby boli šité priamo na vás!

Akonáhle sa dostanete do oblasti kolien, mali by ste postupne dosiahnuť to, aby ste sa napojili do dôvodnej línie – na pôvodný bočný lem nohavíc (teda ak nechcete rifle zúžiť aj pod kolenami, v takom prípade môžete pokračovať až nadol). My sme však chceli zúžiť len oblasť stehien, preto sme sa pod kolenami napojili na pôvodný lem.

Potom jednoducho zošijeme na naznačenej línii a máme rifle, ktoré sedia perfektne.

zdroj: pleatsandruffles

Dnes najobľúbenejšie