Obrazom: Dvojica premenila garáž na malý raj

Nepoužívaná dvojpodlažná garáž plná harabúrd a nepotrebného náradia. Zdá sa vám investícia do takejto nehnuteľnosti bláznovstvom? Mladá dvojica tento risk podstúpila a nepoužívaná garáž je dnes krásnym letným sídlom. Pozrite sa dnu!

Jedinou výhodou dvojpodlažnej garáže bola jej lukratívna poloha na pobreží. Ak by ste však chceli investovať do nehnuteľnosti blízko oceánu, pravdepodobne by ste okolo nej prešli bez povšimnutia. Veď kto by už chcel tráviť letné mesiace v garáži?

Mladí manželia, však  videli nenápadnú stavbu celkom inými očami. Okrem toho, že jej cena bola omnoho nižšia v porovnaní s okolitými letnými sídlami, manželia v nej už vtedy videli víziu vzdušného a pohodlného prázdninového domčeka. A hoci mnohí ich nadšenie nezdieľali, výsledná podoba garáže im doslova vyrazila dych.

Premena garáže na dom snov pritom nebola podľa manželov vôbec taká zložitá, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Jedinou zložitejšou stavebnou úpravou bolo podľa nich zabudovanie strešných okien a stavba menšej kúpeľne s toaletou.

Dnes po garáži nie je ani stopy. A na jej mieste stojí krásne a vzdušné prázdninové sídlo.

Pavla

Pavla

Má rada všetko nové, originálne a kreatívne :-)

Dnes najobľúbenejšie